info

Bilietus kviečiame įsigyti internetu

RENGINIO DATA
2024-11-16
RENGINIO PRADŽIA
18:00 val.
meeting_room
DURYS ATIDAROMOS
17:00 val.
RENGINIO TRUKMĖ
02:00 val.
BILIETŲ KAINA
32.90 - 59.90
PIRKTI BILIETUS

Queen show: 50 years tour with choir and orchestra

Jau 2024 m. lapkričio mėnesį projektas QUEEN SYMPHONY sugrįžta su ypatingais pasirodymais į Lietuvą! 

 

Po sėkmingo pasirodymo VIlniuje "Compensa" koncertų salėje Queen show atvyksta pradžiūginti pajūrio gyventojus. „Queen Symphony“ – tai neeiliniai koncertai, sujungiantys nemirtingą grupės QUEEN muziką su Alla Vienna choro ir orkestro atliekamomis simfoninėmis aranžuotėmis, kurie jau daugiau nei 10 metų džiugina legendinės grupės kūrybos gerbėjus ir tapo vienu sėkmingiausių projektų Vidurio Europoje. 

 

Tai dviejų valandų trukmės šou, padalintas į dvi dalis, su didžiausiomis Queen kompozicijomis. Koncerto finale taip pat pasirodys solistas Sebastianas Machalskis, atliekantis Freddie Mercury vaidmenį. Ansamblis atliks naujausią savo programą, kurioje – nauji kūriniai unikaliomis aranžuotėmis. QUEEN SYMPHONY yra absoliutus fenomenas – iš pradžių planuotas vienkartinis pasirodymas virto koncertiniu turu didžiausiose šalių salėse. Iki šiol daugiau nei 350 koncertų apsilankė daugiau nei 200 000 žiūrovų. Kiekvieną pasirodymą iki paskutinės vietos užpildo „Queen“ gerbėjai. 

 

Kartų atšvęskime debiutinio studijinio grupės „Queen“ albumo 50-metį! Jei esate tikras Queen gerbėjas – jūs būtinai turite Tai pamatyti. Svaiginantis garsas ir meistriškas klasikos ir roko kūrinių atlikimas neleis likti abejingais.

 

Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 5 metų imtinai neužimant papildomos vietos (renginio vietoje pateikti dokumentą)

Nuolaidos

Netaikomos

Pertrauka

Nenumatoma

Organizatorius

UAB "Projektų meka"

© 2018 Palangos koncertų salė

Vytauto g. 43, LT-00135, Palanga
developer