info

Bilietus kviečiame įsigyti internetu

RENGINIO DATA
2024-12-13
RENGINIO PRADŽIA
20:00 val.
meeting_room
DURYS ATIDAROMOS
19:00 val.
RENGINIO TRUKMĖ
01:30 val.
BILIETŲ KAINA

"El Fuego" ir Panevėžio muzikinio teatro orkestras

Šventinį gruodžio 13 d. vakarą Palangos koncertų salę užpildys kokybiškos pop klasikos muzikos garsai. Grupė "El Fuego" kartu su Panevėžio muzikinio teatro orkestru padovanos užburiantį balsų, muzikos vakarą.

 

„Palanga žiemos metu yra jaukus ir užburiantis miestas, kuriame malonu koncertuoti. Nekantriai laukiame šio vakaro, kad orkestro muzika susipins su jūros melodijomis, Jūsų, žiūrovai, šypsenomis ir mūsų balsais. Tikime, kad kartu mums pavyks sukurti stebuklingą artėjančių švenčių nuotaiką“ – apie būsimą koncertą pasakojo grupės "El Fuego" vokalistai Paulius, Rokas ir Edgaras. 

 

Panevėžio muzikinio teatro orkestras (dirigentas Martynas Bražas) – profesionalų kolektyvas, vertinamas už savo universalumą ir platų kūrinių repertuarą. Orkestras neapsiriboja vien savo teatro scena, o savo profesionalumą demonstruoja ir populiariose koncertinėse programose, kuriose sėkmingai derina klasikinio muzikos bei populiariausių šlagerių melodijas. „Mes džiaugiamės, kad šiame koncerte pasirodysime su Panevėžio muzikinio teatro orkestru ir jo dirigentu Martynu Bražu. Simfoninio orkestro dalyvavimas sukurs ypatingą renginio atmosferą ir nepakartojamos pokyčius “ – Paulius Bagdonavičius.

 

Pasitikime gražiausias metų šventes kartu.

 

Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus (neužimant atskiros sėdimos vietos)

_____________

Koncertai bus filmuojami ir fotografuojami. Medžiaga gali būti naudojama socialiniuose tinkluose ar žiniasklaidoje.

Nuolaidos

kovo 5 - 10 d. visi bilietai tik po 28€

Pertrauka

Nenumatoma

Organizatorius

MB "JP events"

© 2018 Palangos koncertų salė

Vytauto g. 43, LT-00135, Palanga
developer