info

Bilietus kviečiame įsigyti internetu

RENGINIO DATA
2024-05-11
RENGINIO PRADŽIA
19:00 val.
meeting_room
DURYS ATIDAROMOS
18:00 val.
RENGINIO TRUKMĖ
02:00 val.
BILIETŲ KAINA
34.90 - 49.90
PIRKTI BILIETUS

Melo-M Cello Crossover from Latvia

Violončelių virtuozai „Melo-M“ iš Latvijos: kiekviename mūsų pasirodyme „pagrojame ir kojomis“

 

Sakoma, kad „Melo-M“ kuriamas klasikinių kostiumų bei instrumentų įvaizdis apgauna – jų pasirodymai retai vyksta pagal suplanuotą scenarijų, o iš savo vietų pakyla ne tik publika, bet ir jie patys. Latvijos violončelės virtuozai balandžio ir gegužės mėnesiais Lietuvoje surengs net tris pasirodymus, kuriuose žiūrovus kerės savo galimybėmis varijuoti įvairiais muzikos žanrais nuo klasikinio roko iki pop muzikos hitų.

 

„Muzikos grožis slypi tame, jog  niekada neprivalai laikytis vieno žanro. Tikime, kad reikšmingiausia yra melodija, kurią atliekame violončelėmis. Štai kodėl mūsų pavadinimas yra Melo-M – Melodijos Manija “, – skelbdamas apie būsimus pasirodymus kalbėjo grupės lyderis Karlis Auzans.

 

Prieš 20 metų susibūręs ir savo charizma žavintis trio Lietuvai  žada geriausią jau egzistuojančių melodijų kompiliaciją. Galbūt nuskambės ir visiems gerai žinomas kūrinys „Final Countdown“ – viena svarbiausią melodijų „Melo-M“ karjeroje. Ši jų sugrota versija tapo viena iš populiariausių šios dainos versijų pasaulyje.

 

„Melo-M“ pavasarį Lietuvoje surengs tris pasirodymus balandžio 19 d., Vilniuje, Šv. Kotrynos bažnyčioje, gegužės 8 d. Kaune, Tautos namuose, o gegužės 11 d. Palangos koncertų salėje. 

 

Nuolaidos

Netaikomos

Pertrauka

Nenumatoma

Organizatorius

VšĮ "Monako projektai"

© 2018 Palangos koncertų salė

Vytauto g. 43, LT-00135, Palanga
developer