info

Bilietus kviečiame įsigyti internetu

RENGINIO DATA
2024-08-31
RENGINIO PRADŽIA
19:00 val.
meeting_room
DURYS ATIDAROMOS
18:00 val.
RENGINIO TRUKMĖ
01:30 val.
BILIETŲ KAINA
21.50 - 41.50
PIRKTI BILIETUS

Liudas Mikalauskas ir Eugenijus Chrebtovas "Šlagerių dvikova"

Susitikus profesionaliems, idėjų nestokojantiems, originaliems ir charizmatiškiems muzikantams, gali įvykti tikrų tikriausi stebuklai. Šį kartą scenoje pasirodys du dainininkai – Liudas Mikalauskas ir Eugenijus Chrebtovas, kurie pristatys programą, pavadinimu „Šlagerių dvikova“. Ją beveik prieš metus publikai dovanoję atlikėjai per visą šį laiką tobulino, dailino ir papildė gausybe naujų elementų, tad viskas skambės naujai, išpuoselėtai, netradiciškai. Išskirtiniai, įvairiapusiai, publikos ypatingai mėgiami atlikėjai visus klausytojus nukels į praeitį ir primins ryškiausius populiariosios klasikos kūrinius. Programa patiks įvairaus amžiaus klausytojams – nuo paties jauniausio iki vyriausio, meno mėgėjus priartins prie profesionalios muzikos, o tikrus muzikos gurmanus sužavės gaivališka energija ir nauju skambesiu.  

 

Šis koncertas bus puiki proga vienu metu išgirsti du skirtingus balsus ir pamatyti mylimus dainininkus vienoje scenoje. Ne vienerius metus kartu muzikuojantys atlikėjai sukaupė ilgametę patirtį operos scenoje, yra parengę ne vieną vaidmenį, o greta to dalyvauja įvairiuose projektuose, koncertuoja kaip solistai ir ansamblių dalyviai su geriausiais šalies orkestrais bei chorais, reprezentuoja mūsų šalį užsienyje, pristato ryškiausius lietuviškus opusus.

 

L. Mikalauskas ir E. Chrebtovas savo koncertuose ypatingą dėmesį skiria publikai ir juos pavergia ne tik kokybišku dainavimu, bet ir betarpišku bendravimu. Ne išimti bus ir šį kartą, nes atlikėjai suteiks galimybę savo klausytojams pasijausti koncerto dalimi, įtrauks juos į puikiai pažįstamos muzikos pynę bei kvies muzikuoti kartu. Mylimų kompozitorių kūryba ir išskirtinė dedikacija Stasiui Povilaičiui nukels renginio svečius į brandžiosios estrados laikus, kuomet žodis ir melodija leido pamilti dainą, legendos kūrė dainas, o dainos – legendas. Seniai girdėtos ir atliktos dainos skambės šiuolaikiškai ir su nauja energija, kurią dar labiau sustiprins ritmo grupė.

 

„Pažadame gaivų oro gūsį ir tikrą energijos užtaisą kiekvienam. Laikas prabėgs nepastebimai, o jūs išeisite pasikrovę pačių geriausių emocijų“ – sako atlikėjai ir su didžiausiu malonumu kviečia jus šokti ir dainuoti kartu paskutinį vasaros savaitgalį Palangos koncertų salėje.

 

Vaikai nemokamai neįleidžiami

Nuolaidos

Netaikomos

Pertrauka

Nenumatoma

Organizatorius

MB "Charoite projects"

© 2018 Palangos koncertų salė

Vytauto g. 43, LT-00135, Palanga
developer