info

Bilietus kviečiame įsigyti internetu

RENGINIO DATA
2024-08-11
RENGINIO PRADŽIA
20:00 val.
meeting_room
DURYS ATIDAROMOS
19:00 val.
RENGINIO TRUKMĖ
01:20 val.
BILIETŲ KAINA
29.90 - 39.90
PIRKTI BILIETUS

Saulius Prūsaitis "Diskoteka"

Kasmetine tradicija tapęs Sauliaus Prūsaičio vasaros šou Palangoje šiemet žibės kaip niekad ryškiai. Rugpjūčio 11 d. į populiariausią šalies kurortą atvyksta spalvingiausias Sauliaus Prūsaičio šou DISKOTEKA!

 

DISKOTEKA griaudėjo didžiausiose šalies arenose, DISKOTEKA per LRT šokdino Lietuvą Naujųjų metų naktį, o dabar DISKOTEKA išsirinko ryškiausią vasaros suknelę ir planuoja ant kojų sukelti visą Palangos koncertų salę.

 

DISKOTEKOJE pasijusite tarsi smagiausioje šokių aikštelėje: su žaižaruojančiomis šviesomis, konfeti lietumi ir ramiai nusėdėti neleidžiančiomis garsiausiomis Sauliaus Prūsaičio dainomis: „39“, „Prie ežerėlio“, „Norim šokti“, „Tu nemoki“ bei kitomis. Šou taip pat papildytas naujausiais, šios vasaros pradžioje pasirodžiusiais, hitais.

 

DISKOTEKOJE programa sudėliota taip išmaniai, kad hitas keičia hitą, šviesos skrodžia salę, pozityvios energijos pliūpsniai apgaubia minią ir norisi, kad šou niekada nesibaigtų.

 

„Tai, ko gero, geriausiai sustrateguotas ir apgalvotas mano šou. Visada siekėme atrasti tą magišką formulę, kuri užtikrintų patį smagiausią, išsišėlti leidžiantį, pozityvą dovanojantį vakarą. Atrodo, kad su DISKOTEKA mums pagaliau pavyko!“ – sako Saulius Prūsaitis ir kviečia visus poilsiautojus ir miestelėnus rugpjūčio 11 d. pasilinksminti DISKOTEKOJE Palangos koncertų salėje.

 

Nemokamai: vaikai iki 6 metų amžiaus neužimant papildomos vietos

 

Nuolaidos

Netaikomos

Pertrauka

Nenumatoma

Organizatorius

UAB "Promostar"

© 2018 Palangos koncertų salė

Vytauto g. 43, LT-00135, Palanga
developer