info

Bilietus kviečiame įsigyti internetu

RENGINIO DATA
2024-12-14
RENGINIO PRADŽIA
19:00 val.
meeting_room
DURYS ATIDAROMOS
18:00 val.
RENGINIO TRUKMĖ
01:30 val.
BILIETŲ KAINA

Ovidijus Vyšniauskas. Šventinis gyvo garso koncertas

Gruodžio 14 dieną Palangos koncertų salė skendės žinomiausių Lietuviškų dainų jūroje. Kurias dovanas Ovidijus Vyšniauskas su scenos bendražygiais Gintaru Šulinsku, Daumantu Slipkum ir Martynu Lukoševičium.

 

„Išdalinau“, „Mažyte mano“, „Žvaigždė rūke“, „Saulė leidžias“, „Nidai“, „Mamai“ ir tai vos kelios dainos kurias žino turbūt kiekvienas Lietuviškos muzikos klausytojas. O nuskambėjus dainų pirmiems akordams susirinkusi publika jas pasitinka ovacijomis ir dainos skamba su nuostabiausiu publikos choru.

 

Ovidijus Vyšniauskas scenoje jau daugiau nei 40 metų, per tiek metų jis pats sukūrė įspūdingą kiekį dainų ne tik sau, bet ir žinomiems Lietuvos atlikėjams. Koncertų metu Ovidijus, kaip savo dainoje „Išdalinau“ išdalina visą save iki paskutinio lašo, ir žiūrovai tai vertina lankydamiesi koncertuose ir niekada nepaleidžia iš scenos be pakartojimų ir glėbių gėlių.

 

„Man Palanga yra nuostabus miestas, turintis tiek daug spalvų, tiek gražių prisiminimų. Vasaromis čia surengiu nemažai koncertų. Bet žiemą Palanga kitokia, tokia kuri man labiausiai patinka. Labai laukiu susitikimo šiame koncerte kuriame pažadu bus šilta, gera, jautru ir beprotiškai linksma“ – sakė Ovidijus Vyšniauskas.

 

_____________

 

Koncertai bus filmuojami ir fotografuojami, gali būti, kad medžiaga bus naudojama socialiniuose tinkluose ar žiniasklaidoje.

 

Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus (neužimant atskiros sėdimos vietos)

Nuolaidos

Netaikomos

Pertrauka

Nenumatoma

Organizatorius

MB "JP events"

© 2018 Palangos koncertų salė

Vytauto g. 43, LT-00135, Palanga
developer