info

Bilietus kviečiame įsigyti internetu

RENGINIO DATA
2024-08-27
RENGINIO PRADŽIA
19:00 val.
meeting_room
DURYS ATIDAROMOS
18:00 val.
RENGINIO TRUKMĖ
01:50 val.
BILIETŲ KAINA
58.39 - 113.39
PIRKTI BILIETUS

Bi–2 "Special"

Roko grupė „Bi-2“ juda toliau! Pristačiusi naujausią albumą „Аleliuja“ (orig. „Аллилуйя“) ir pasibaigus pirmajai pasaulinio turo daliai, grupė skelbia naują programą „Special“! Vienintelis grupės koncertas su nauja programa įvyks rugpjūčio 27 d. Palangos koncertų salėje.

 

Naujausioje programoje mėgstamiausi visų laikų hitai klausytojams bus pristatyti nauju akustiniu skambesiu, o daugelis naujų „Bi-2“ dainų su tokia aranžuote skambės pirmą kartą! Grupė akustinių koncertų nerengė daugiau nei 5 metus, todėl vienintelis jos koncertas Palangoje taps tikra dovana ir vienu ryškiausiu vasaros prisiminimų!

 

Tačiau „Bi-2“ nepaliks savo klausytojų be firminio rokenrolo – kai kurios dainos bus atliekamos ir elektroniniu skambesiu.

 

Be to, pasirodymo metu žiūrovai turės galimybę pabendrauti su grupės nariais: klausytojai galės užduoti klausimus muzikantams ir gauti atsakymus net į pačius netikėčiausius bei kebliausius.

 

„Bi-2“ yra viena populiariausių roko grupių, sėkmingai koncertuojanti visuose žemės kampeliuose: 2023–2024 m. „Bi-2“ surengė pasaulinį turą, kurio metu pristatė naują albumą „Аleliuja“ ir pakvietė savo gerbėjus į daugiau nei 50 koncertų Europoje, Azijoje ir Amerikoje, taip pat ir Lietuvoje.

 

Nepraleiskite vienintelio „Bi-2“ koncerto „Special“ – rugpjūčio 27 d. Palangoje.

 

Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus (imtinai)

Nuolaidos

Netaikomos

Pertrauka

Nenumatoma

Organizatorius

UAB "Bravo events"

© 2018 Palangos koncertų salė

Vytauto g. 43, LT-00135, Palanga
developer